ART / Lithographs / Litograph in colors 7542397
nr 754 2397
Albert Johansson
(1926-1998), Sverige
Albert Johansson (1926-1998), 91/26, signed, sheet: 45x58,
LITOGRAPH IN COLORS, Albert Johansson (1926-1998), 91/26, signerad, bladets mått: 45x58
Albert Johansson, Swedish born 1926, dead 1998.
SEK 800
Monday April 23 2012
at 17:55:06
300 kr
400 kr
600 kr
700 kr
800 kr